Kategori
pa kategori

We’re looking for an executive director

We’re hiring an executive director, check the text for details.

The present ED has no intention to leave Albania and will be available (if needed) in a new position in the ministries’ board.

Kategori
pa kategori

Te Reja Nga Shkbsh

Gjeni ketu Newsletter per Vullnetaret per muajin Shtator e cila perfshin nje pershkrim te shkurter te Projektit Shkollor dhe nje histori te shkurter nga nje i denuar ne Burgun e Kavajes

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [1.41 MB]